fbpx

Kontakt

Biuro@sektorenergetyki.pl
(+48) 789 161 420

Aktualny kod rabatowy “MAJÓWKA2024”

Zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji!

Uprawnienia elektryczne dla uczniów

Wiele szkół, chcąc przygotować swoich przyszłych absolwentów, decyduje się na dodatkowe szkolenia dla swoich uczniów. Jednymi z najpopularniejszych w szkołach technicznych i zawodowych są kursy i szkolenia elektryczne w celu uzyskania uprawnień elektrycznych w grupie G1. Przygotowaliśmy specjalną, elastyczną ofertę – można dostosować ją pod indywidualne wymagania każdej placówki.

Mając na co dzień styczność z fachowcami z przeróżnych branż, wiemy jak ważny jest dobry start. Warto wspomóc swoich uczniów i studentów dodatkowym kompletem uprawnień, które będą mogli wykorzystać od razu w przyszłej pracy, nie martwiąc się o nic.

Szkolenia przedegzaminacyjne oraz same egzaminy, które oferujemy dla placówek szkolnych są zawsze uzgadniane indywidualnie i dostosowywane pod wymagania danej szkoły. Możemy przeprowadzić szkolenia, które będą rozdzielone na dwa dni, możemy przeprowadzić również takie takie, które będą trwały osiem, sześć lub standardowo – trzy godziny. Dodatkowo – możemy zaopatrzyć Was w obszerne materiały szkoleniowe w formie .pdf lub fizycznej.

Nasi wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają spotkania zarówno zdalnie jak i stacjonarnie – dopasujemy się pod potrzeby Waszych podopiecznych. 

Dojeżdżamy na terenie całej Polski. To oznacza, że niezależnie od lokalizacji Twojej placówki, jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie wprowadzające oraz egzamin. O tym co natomiast potrzeba do spotkania zdalnego, przeczytasz TUTAJ

 

Najczęstszymi uprawnieniami wybieranymi przez szkoły są zdecydowanie G1 elektryczne. Nie oznacza to jednak, że uczniowie nie będą mogli ubiegać się o G2 ciepłownicze lub G3 gazowe. Takie szkolenia i egzaminy również są są dostępne dla placówek szkolnych, choć są zdecydowanie rzadziej wybierane. 

O dokumentach wymaganych do podejścia do egzaminu można przeczytać w tym artykule, jednak zwykle uczniowie szkół zawodowych lub technikum nie posiadają żadnego doświadczenia, którym mogliby potwierdzić swoje kwalifikacje. W takim przypadku to szkoła wydaje specjalne poświadczenie jako organ, który szkolił swoich podopiecznych przez określony czas. Placówka wciela się wtedy w rolę “pracodawcy”, który poświadcza, że dana osoba zdobyła wiedzę, która pozwala na ubieganie się o wybrany zakres uprawnień. 

Po zdanym egzaminie studenci lub uczniowie otrzymują pełnoprawne uprawnienia kwalifikacyjne. 

Cena jest zależna od długości szkoleń i ilości dni, w których mają się odbywać. Wyceniamy indywidualnie.

 

Dla jakich profilów kierowana jest nasza oferta?

Przede wszystkim do szkół zawodowych, technicznych oraz wyższych o kierunku elektrycznym lub z nim powiązanym. To znaczy, że warto zainteresować się uprawnieniami przy każdym profilu, gdzie absolwent będzie miał kontakt z elektrykąelektrotechnik, elektromonter, elektryk lub automatyka i robotyka, energetyka, budownictwo czy inżynieria (zależy w tych przypadkach od kierunku i specjalizacji), mechatronik, a nawet informatyk. I wiele, wiele więcej.

W celu umówienia szkolenia i egzaminu, należy kontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi, w celu indywidualnej wyceny oraz ustalenia dogodnego terminu.

Zadzwoń