fbpx

Kontakt

Biuro@sektorenergetyki.pl
(+48) 789 161 420

Aktualny kod rabatowy “MAJÓWKA2024”

Zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji!

Jak zapisać się na szkolenie online – uprawnienia SEP!

Wraz z rozwojem technologicznym, w obecnych czasach do szkoleń i egzaminów możesz podchodzić całkowicie zdalnie. Zapewnia to na pewno ogromny komfort i wygodę – niezależnie od tego gdzie przebywasz i co robisz – wystarczy jedynie kamerka i mikrofon w smartfonie lub komputerze. W Sektorze Energetyki najważniejszym elementem jest dla nas dostarczenie naszym klientom jak najdogodniejszych rozwiązań, z tego samego powodu również zdecydowaliśmy się umożliwić Wam szkolenia i egzaminy w pełni online. Poniżej wyjaśnimy Ci krok po kroku jak możesz się do tego przygotować.

Co powinienem przygotować?

Zacznij od zapisania się na dogodny dla Ciebie dzień oraz godzinę za pośrednictwem terminarza (TUTAJ). Zaraz po zapisie otrzymasz na adres e-mail wniosek, który powinieneś wypełnić przed podejściem do szkolenia i egzaminu. Zaznacz w nim podpunkty, na które chciałbyś wyrobić u nas uprawnienia. Do wniosku dołącz także skan lub zdjęcie dokumentu, który potwierdzi Twoje kwalifikacje (dokładniej o potwierdzeniu kwalifikacji poczytasz TUTAJ). Gdy wypełnisz już wniosek, czekasz na dzień szkolenia. Pamiętaj jednak – jeśli masz jakiekolwiek problemy z zaznaczeniem odpowiednich podpunktów, poczekaj na spotkanie z Komisją – podpowiemy Ci i doradzimy.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, powinieneś być wyposażony w kamerkę i mikrofon, najlepiej na komputerze, ale niżej podpowiemy Ci również jak w łatwy sposób połączyć się z telefonu. Nic skomplikowanego! Nie zapomnij również o stabilnym połączeniu internetowym

Warto wziąć też pod uwagę ciche i komfortowe pomieszczenie. Szkolenia, które oferujemy, trwają trzy godziny, a zaraz po nich odbywają się egzaminy. To oznacza, że będziesz musiał zarezerwować sobie około cztery godziny. 

No dobrze. Zapisałem się już na szkolenie i wypełniłem wniosek, mam potrzebny sprzęt. Co dalej?

Gdy nadejdzie dzień szkolenia i egzaminu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z linkiem do spotkania. Kliknij w niego, a zostaniesz przeniesiony do wirtualnej sali wykładowej, gdzie będą czekać na Ciebie specjaliści.

Czy trzeba coś instalować? Nie – nasza platforma jest platformą działającą w przeglądarce. Nie musisz się więc martwić o żadną zbędną instalację.

Szkolenie prowadzone jest w czasie rzeczywistym. To oznacza, że możesz brać w nim aktywny udział – zadawać pytania na czacie lub odpowiadać innym uczestnikom. Na wykładach dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji i odświeżysz swoją wiedzę.

Skoro w szkoleniu bierze udział wiele osób, to czy egzamin też będziemy zdawać grupowo?

Nic bardziej mylnego! Po szkoleniu nastąpi moment, w którym będziesz musiał wziąć udział w egzaminie ustnym przed Komisją Państwową. Wygląda to jednak nieco inaczej – zostaniesz dodany do kolejki. Czas oczekiwania na egzamin będziesz mógł sprawdzić pod linkiem, którego otrzymasz w mailu (to ten sam mail, w którym wyślemy Ci link do spotkania).

Wszystko jasne, ale jak połączyć się z telefonu?

Wystarczy, że pobierzesz na telefon aplikację “ClickMeeting“, a następnie klikniesz w link z maila, którego Ci wysłaliśmy. Aplikacja automatycznie się otworzy i przekieruje Cię na spotkanie. 

Kliknij na odnośnik poniżej, a przeniesie Cię prosto do Apple Store lub Google Play.

 

Jak widać, podejście do szkolenia i egzaminu nie jest wcale takie trudne jak może się wydawać. Pamiętaj, że w razie problemów zawsze możesz się z nami skontaktować.

Zadzwoń