fbpx

Kontakt

Biuro@sektorenergetyki.pl
(+48) 789 161 420

Aktualny kod rabatowy “MAJÓWKA2024”

Zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji!

Czym zajmuje się Sektor Energetyki?

Sektor Energetyki to miejsce, w którym staramy się, aby Twoje doświadczenie z uprawnieniami przebiegło jak najbardziej komfortowo. Chcemy również, byś wyniósł jak najwięcej wiedzy z naszego spotkania. Jakość jest dla nas najważniejszym elementem edukacji. Czy zastanawiałeś się kiedyś jakie funkcje spełnia nasza działalność i co możemy zaoferować Tobie lub Twojej firmie?

Na rynku jest wiele firm takich jak Wasza, dlaczego w takim razie powinienem skusić się na wyrobienie uprawnień w Sektorze Energetyki?

Dużo firm oferuje wyrobienie uprawnień w znacznie niższej cenie od nas. Komplet uprawnień za 150 zł? Wraz ze szkoleniem! Nie zdziw się jednak, gdy zamiast książeczki z uprawnieniami kwalifikacyjnymi przyjdzie Ci… certyfikat wydrukowany na domowej drukarce. Albo inny papier, który nie będzie w żaden sposób potwierdzał Twoich kwalifikacji. 

Oferowane przez nas ceny są najniższymi z możliwych, ponieważ jest to ustawicznie narzucona cena za egzamin państwowy – 10% od płacy minimalnej. Wspominaliśmy o tym przy okazji TEGO postu. My do tego możemy zaoferować szkolenie całkowicie za darmo. Nie da się w takim razie w żaden sposób wyrobić SEPów taniej, a wszystkie oferty tego typu należy dla własnego spokoju i portfela najzwyczajniej w świecie odrzucać. 

Jesteśmy liderem na rynku egzaminów i szkoleń SEP

Przeprowadzamy wykłady w czasie rzeczywistym, co oznacza, że z naszym zespołem szkoleniowym można wchodzić w interakcję. Dodatkowo, nasza komisja składa się w całości z osób po fachu, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach. Jeśli masz wątpliwości odnośnie tego czy prawidłowo wypełniłeś wniosek – zawsze możesz zasięgnąć ich rady lub skonsultować się z naszymi specjalistami do spraw sprzedaży

Nasze szkolenia wprowadzające online są przeprowadzane w formie wykładu na żywo, a to oznacza, że doświadczasz faktycznego kontaktu z drugą osobą, mimo odległości, która Was dzieli. Możesz wyrobić uprawnienia elektryczne, ciepłownicze i gazowe nie wychodząc z domu lub mieszkania. TUTAJ przeczytasz jakie uprawnienia mogą Ci się przydać najlepiej, natomiast pełną instrukcję zapisu opisywaliśmy w TYM poście, a TUTAJ wyjaśnialiśmy czy uprawnienia online mają taką samą wartość jak te wykonane stacjonarnie.

Oferujemy również spotkania stacjonarne – nasza komisja oraz wykładowcy może dojechać do Twojej firmy i przeprowadzić szkolenie wraz z egzaminem na miejscu

Na bieżąco aktualizujemy bazę materiałów szkoleniowych, do której dostęp otrzymują nasi klienci po zapisie. Dzięki temu tworzymy miejsce ze stałym dostępem do najświeższych informacji ze świata branżowego. Przy okazji staramy się również dostarczać naszym klientom bazy przykładowych pytań egzaminacyjnych, żeby zmniejszyć poziom napięcia i stresu związanego z egzaminem ustnym, o takich pytaniach mogliście już poczytać TUTAJ

Obsługa naszego biura jest dostępna dla klientów w każdym dniu tygodnia – dysponujemy profesjonalną obsługą i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie – jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować. 

Zadzwoń