fbpx

Kontakt

Biuro@sektorenergetyki.pl
(+48) 789 161 420

Aktualny kod rabatowy “MAJÓWKA2024”

Zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji!

Uprawnienia elektryczne do 1kV – jakie ceny?

Uprawnienia elektryczne do 1kV są jednymi z najpopularniejszych w gronie uprawnień, na które decydują się nasi klienci. Je również możesz zdobyć nie wychodząc z domu!

Jaka jest cena uprawnień SEP do 1kV? Czy są jakieś ukryte koszty, których mogę się spodziewać?

Cena za G1 (uprawnienia elektryczne) eksploatację do 1kv to 349 zł. Jeśli interesuje Cię również wyrobienie dozoru, to za taki pakiet zapłacisz 698 zł. Ta cena wynika z tego, że oferujemy darmowe szkolenia. Jest to promocja, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów – pamiętajcie o wpisaniu kodu zniżkowego, który wyświetla się na górze strony!

Warto pamiętać, że ustalona przez nas cena jest najniższą możliwą ceną ustawiczną. Wedle tego, jest to 10% kwoty od najniższej krajowej. Jeśli ktoś oferuje Ci komplet uprawnień w cenie 200 zł – możesz być pewny, że nie otrzymasz legalnie wystawionych uprawnień kwalifikacyjnych. Nie da się bowiem zejść z ceny ustawicznej. 

Abstrahując już od wątpliwej jakości źródeł, najniższa krajowa w najbliższym czasie może się podnieść. Analogicznie, biorąc pod uwagę wyżej wymienione 10%, cena za uprawnienia również pójdzie wtedy do góry

Mówiąc o “uprawnieniach SEP do 1kV”, mamy na myśli podpunkt nr 2, a dokładniej:

Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne o napięciu znamionowym nie wyższym niż 1kV.

Zadzwoń