fbpx

Kontakt

Biuro@sektorenergetyki.pl
(+48) 789 161 420

Aktualny kod rabatowy “MAJÓWKA2024”

Zapisz się już dziś i skorzystaj z promocji!

Materiały szkoleniowe

Stresujesz się przed nadchodzącym egzaminem? Chcesz sprawdzić swoją wiedzę i upewnić się czy pamiętasz absolutnie wszystko? A może potrzebujesz odświeżyć pewien zakres zagadnień? Nic prostszego, po zapisie możesz otrzymać dostęp do naszej bazy materiałów szkoleniowych. 

Pisaliśmy już o przykładowych pytaniach egzaminacyjnych, do których możesz otrzymać dostęp po zapisie, ale czy wiedziałeś, że możemy dostarczyć Ci również pełną bazę ze wszystkimi aktualnymi i najpotrzebniejszymi zagadnieniami ze świata elektrycznego, gazowego i ciepłowniczego?

Niejednokrotnie pisaliśmy o tym, że współpracujemy z fachowcami w swoich dziedzinach. Nie inaczej było (i jest – na bieżąco!) przy tworzeniu bazy wiedzy. Nad naszymi materiałami pochylili się specjaliści, którzy na co dzień pracują w zawodzie i nieustannie się dokształcają

Warto nadmienić, że nasze materiały szkoleniowe są bardzo obszerne. Nie ma się jednak czego bać – to po prostu pigułka wiedzy, którą możesz mieć zawsze przy sobie. Zasób wiedzy, który otrzymasz po zapisie jest bezterminowy – możesz powrócić tam w każdej chwili.

Pamiętaj, by o materiały szkoleniowe zawsze zapytać naszego przedstawiciela, który da Ci do nich dostęp – napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. 

Po zapisie na szkolenie i otrzymaniu hasła, materiały odszukasz TUTAJ

Zadzwoń